1 червня - Міжнародний день захисту дітей!

Шановні батьки!

Щорічно 1 червня в Україні та ще в понад 60 країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. У багатьох це свято асоціюється з початком літніх канікул, морозивом та веселощами, однак ця дата має не тільки розважальний підтекст. День захисту дітей бере свій початок з 1 червня 1925 року. Рішення про проведення свята було прийнято на Міжнародній конференції присвяченій питанням благополуччя дітей, яка відбулася в Женеві саме 1925 році. В Україні відзначається з 1998 року.

Офіційною символікою Міжнародного дня захисту дітей є спеціальний прапор. На зеленому тлі, що символізує гармонію і родючість, навколо Земної кулі зображено 5 фігурок людей. Ці фігурки символізують єдність усіх рас і народів, а зображення Землі – символ спільної домівки.

/Files/images/karantin_1/крт 3.png

1-го червня в різних країнах світу відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості, та щоб, усі малята навчалися, займалися улюбленою справою, росли здоровими, щасливими та радісними. Пам'ятайте, що дотримання прав дітей є необхідною умовою для формування гуманного, справедливого і благополучного суспільства.

/Files/images/karantin_1/права.jpg

Діти – це світлі промінчики надії для батьків, у яких хочеться бачити здійснення мрій і сподівань. Вони наше майбутнє, а значить і майбутнє України. І саме від дорослих залежить, яким буде становлення наших дітей, як складеться їхня доля. Пам’ятати про це потрібно не тільки в це свято, а й повсякчас. Сьогодні нашим першочерговим завданням є забезпечення належних умов для того, щоб кожна дитина росла здоровою і щасливою, мала можливість розвивати свої інтереси та здібності. І саме ми, дорослі, повинні зробити дитинство – щасливим!

/Files/images/karantin_1/крт 1.jpg

Ваш психолог, Марія Вікторівна!
Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.