Організація гурткової роботи
у закладі дошкільної освіти

Дошкільна освіта, як перша ланка у неперервній системі освіти, покликана створити сприятливі умови для особистісного становлення та творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, дати малюкові старт, від якого значною мірою залежатимуть якість і динаміка особистісного розвитку, життєві настанови та світорозуміння дорослої дитини.

Однією із ефективних додаткових форм організації освітнього процесу в умовах дошкільного навчального закладу є гурткова робота, яка спрямована на задоволення потреб та інтересів дітей до певного виду діяльності, виявлення та розвиток у них загальних та спеціальних здібностей.

З огляду на це, у дошкільних навчальних закладах можуть функціонувати такі гуртки: художньо-естетичні (образотворчі, хореографічні, музичні, театральні), фізкультурно-спортивні, логіко-математичні, пізнавальні, мовленнєві та ін.
Робота гуртків будується на основі чинних парціальних авторських програм або варіативної частини чинних комплексних програм, які конкретизують, розширюють, а в окремих випадках перевищують вимоги до рівня обізнаності, життєвої компетентності дітей, окресленого інваріантною складовою цих програм.

У закладі дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році функціонують такі гуртки:

"Азалія"
"Цікаві шашки"
"Комп`ютерна грамота для дітей""Музичний дивограй"

Розклад гурткових занять на 2021/2022 навчальний рік
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
Логопедична група дітей старшого дошкільного віку «Пізнайко» «Комп'ютерна грамота для малят» 15.15 Гурток «Цікаві шашки» 15.20 «Азалія» 15.40 «Азалія» 15.40
Група дітей старшого дошкільного віку «Калинка» Гурток «Цікаві шашки» 15.20 «Комп'ютерна грамота для малят» 15.15 «Азалія» 15.10 «Азалія» 15.10 «Музичний дивограй» 15.20
Група дітей середнього дошкільного віку «Волошка» Гурток «Казкарик»
Кiлькiсть переглядiв: 716

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.