Гурток "Азалія"

Творчу діяльність по праву вважають одним із впливових засобів всебічного становлення та розвитку пізнавальної активності, творчості дитини-дошкільника. Але досвід роботи показує, що розвитку потребують і такі властивості особистості, які дають можливість дітям творчо використовувати здобуті знання. Саме таку можливість дають дітям додаткові освітні послуги, які надає дитячий садок. Саме гурткова робота часто створює найбільш сприятливі умови для всебічного розвитку особистості, виховання людини з великою гамою почуттів, творчою активністю.


В закладі дошкільної освіти понад 11 років функціонує гурток творчого об'єднання «Азалія».

Керівник гуртка: Людмила Мар`янівна Красніцька-Луцик,
член спілки майстрів декоративно-вжиткового мистецтва Білоцерківщини, керівник зразкової художньої студії петриківського розпису "Азалія"

/Files/images/SDC14105.JPG

Головне завдання даного гуртка - виховання естетичних почуттів та любові до звичаїв нашого народу, ознайомлення з декоративно-вжитковим мистецтвом, а допоміжне - навчання технічних прийомів. Заняття з малювання - це є зустріч з казкою, з твором мистецтва, з музикою. Такі зустрічі вчитимуть дошкільнят помічати прекрасне, радіти й дивуватися йому, виражаючи свої почуття, це - розрада душі.

/Files/images/SDC19338.JPG

У 2019/2020 навчальному році у рамках співпраці між Центром позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді "Соняшник" та нашим закладом дошкільної освіти функціонує 2 групи гуртківців, що відвідують гурток:

  • група дітей старшого дошкільного віку (6 рік життя);
  • група дітей 1 класу ( 2 рік навчання).

Гурток «Азалія» працює за парціальною програмою гуртка «Азалія» (Схвалено за результатами апробації науково-методичною радою КОІПОПК 25.11.2014р., протокол №2, рекомендовано до використання в освітньо-виховному процесі дошкільних навчальних закладів м. Білої Церкви).


«Дарунок найріднішим»

Під такою назвою у бібліотеці-філіалі №6 відкрито першу персональну виставку виставку 8-річної Ольги Гандзюк.

/Files/images/IMG_20190124_153208.jpg

Батьки вважають, що творчість є вродженим талантом, і багато дітей його не мають. Але насправді творчість – це більше навички, ніж вроджений талант, і батьки можуть успішно її розвивати.

/Files/images/IMG_20190124_154903.jpg

Так, з трьох років розвивала талант своєї онуки Гандзюк Олі, яка була вихованкою нашого закладу, її бабуся, керівник зразкової художньої студії петриківського розпису «Азалія», Л.М Красніцька - Луцик, яка і нині є керівником цієї студії.

На виставці було представлено багато робіт декоративно-вжиткового мистецтва, що виконані у різних стилях та техніках, яким вона навчається, відвідуючи гурток «Чарівний пензлик». Це петриківський розпис, енкаустика, айріс-фолдинг, мастихін. Серед малюнків є живопис, фантастичні сюжети, квіткові натюрморти, ілюстрації до прочитаних книг.

/Files/images/IMG_20190124_155041.jpg

Але улюбленим заняттям Ольги є петриківський розпис. Тому на виставці представлено багато робіт, виконаних у даній техніці: малюнки, розписані дощечки, таці, тарілки.

Ми вітаємо юну художницю з чудовим творчим початком!

/Files/images/IMG_20190124_154709.jpg

Давайте розвивати творчість у наших дітей, яка є найважливішим компонентом здоров’я та щастя, а також основною навичкою, яка важлива для всебічного розвитку дітей.
Кiлькiсть переглядiв: 252

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.