Використання альбому творчих завдань "Світ в картинах художників" Л.В. Шелестової

Використання в роботі з дітьми робочого зошита Л.В. Шелестової «Світ в картинах художників» сприяє вирішенню завдань художньо-естетичного, креативного та пізнавального розвитку. Робочий зошит має чітку структуру за темами «Дитинство», «Де живе людина», «На природі», «Тварини», «Явища природи в різні пори року». Така структурна цілісність сприяє формуванню обізнаності дітей про природне довкілля, ціннісного ставлення до світу та до мистецтва, вміння орієнтуватися у людських взаєминах, вдосконалення художньо-продуктивних навичок, розвитку творчих здібностей, інтересу до об’єктів, явищ та форм художньо-продуктивної діяльності.

Робота з репродукціями картин допомагає дітям ознайомлювались з явищами навколишньої дійсності; складні зв'язки, процеси та явища стають для них більш наочними і зрозумілими; емоційне задоволення, яке вони отримують від виконаної роботи, сприяє збагаченню практичного та естетичного досвіду дітей, надає сприйманню навколишнього іншого відтінку.

Завдання, підібрані автором для роботи з дітьми, спрямовані на отримання ними позитивних емоцій, задоволення від сприймання творів мистецтва та власної образотворчої діяльності. Створення дітьми власних картин викликає у них захоплення, мотивує до подальших зустрічей з мистецтвом.

Завдання робочого зошита спрямовані на формування у дітей навичок помічати й усвідомлювати особливості явищ і об’єктів навколишньої дійсності, взаємозв’язки між ними, фантазувати про зображене на картині, висловлювали власну думку про побачене.

Картини художників є чудовим засобом для пізнання дитиною світу в усьому його розмаїтті й красі. Переконайтесь в цьому переглянувши відео заняття, проведеного вихователем Дмитренко Н.А. у групі дітей старшого дошкільного віку "Слоненятко", під час якого малята більше дізнаються про водойми, познайомившись із картинами Клода Моне та Арсенія Мещерякова.

Детальніше...

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.