Тісна співпраця – явище корисне

Книги-морська глибина.
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить…І. Франко

Як привернути увагу дитини до книги, викликати бажання читати? З впевненістю можна сказати, що ці питання хвилюють багатьох батьків та педагогів. Ми інколи констатуємо той факт, що діти втратили інтерес до книги і що сьогодні навіть дошкільнята віддають перевагу телебаченню, кіно, комп'ютеру. Але це помилкова думка. Наприклад, педагоги нашого дошкільного закладу знайшли вихід, як можна протистояти цьому явищу. Виховуючи інтерес у дітей до книги, ми застосовуємо різноманітні традиційні методи та прийоми. Але є у нас свій «фірмовий рецепт» — народознавча студія «Берегиня», яка працює за участю вихователів дошкільного навчального закладу та працівників філії-бібліотеки № 6.
Щира дружба єднає ці два колективи понад 10 років. Їхні працівники — люди відповідальні, творчі, ініціативні, віддані своїй справі. Тож і працюють у тісній співпраці відповідно до плану роботи. На базі бібліотеки організовуються різноманітні заходи: цікаві зустрічі, екскурсії по захоплюючих сторінках книг, хвилинки пізнання, поетичні вернісажі, конкурси дитячих малюнків, книжкові мозаїки. Все це не може залишити байдужим жодного малюка.

Завдання, що ставлять перед собою педагогічні працівники дитячого садочка №8 та працівники бібліотеки №6, - залучення дітей до народознавства, історії, культури, традицій, звичаїв українського народу, виховання дитини в любові до рідного краю. Дорослі допомагають розбудити, схвилювати дитячу душу, засіяти в ній зерна любові до малої батьківщини та свого роду. Тож саме завдяки постійній і копіткій роботі працівників в непростих умовах сьогодення здійснюється виховання громадянина-патріота, відповідального та відданого своїй країні. Вони прокладають першу сходинку в житті малюка, який в майбутньому стане успішною людиною і зможе змінити світ на краще.

Детальніше...

Мешканці морських глибин

Подорож у світ професій

Співає осінь...

Мандруємо королівством казок

План
роботи народознавчої студії «Берегиня»
за участю вихователів
закладу дошкільної освіти
та працівників бібліотеки - філіалу №6
на 2018-2019 навчальний рік
Зміст роботи Термін проведення Відповідальний
«Наш край такий багатий на красу!» (краєзнавча мандрівка до Дня міста) «Книжковий дім відкритий всім» (літературна розвага до Дня бібліотекаря) Вересень Кунгурова Н.В. Царенко В.М.

«Будем друзі підростати, рідну землю захищати»

(пізнавальна година До Дня українського козацтва) «Осінь пишна та багата загляда у кожну хату»
Жовтень Бурківська Н.М. Дмитренко Н.А.
«Не цураймось мови, вчімось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати» (літературна година до дня писемності і культури) Листопад Дмитренко Н.А.
«Права дитини у нашій країні» «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить» (скринька сюрпризів.) Грудень Царенко В.М. Дмитренко Н.А.
«Мереживо колядок та щедрівок» (народознавчий калейдоскоп ) Січень Бурківська Н.М. Кунгурова Н.В.
«З книгою казок в дитячий садок» (бібліотечний десант) «Зустрінемо весну калачем та смаженим млинцем» «Розтануть сніжинки від веселої Валентинки» Лютий Кунгурова Н.В. Царенко В.М.
«Ми українці, всі одна сім'я, єднає нас Тарасове ім’я» (поетичний вернісаж) Березень Бурківська Н.М. Дмитренко Н.А.

«Простягнемо руки природі, щоб з нею жити у згоді!» (екологічна година до Дня Довкілля)

«О писанко, ти символ України!» (конкурс дитячих поробок та малюнків).
Квітень Царенко В.М. Дмитренко Н.А. Кунгурова Н.В.
«Серце у мами чиста криниця, можеш із неї любові напиться» (поетичний вернісаж). Травень Кунгурова Н.В. Бурківська Н.М.
«Співанкова веселка дитинства» (літературна розвага до Дня захисту дітей.) «Гортаючи книжку, спинись на хвилинку, уважно вдивляйся у кожну сторінку» (літературно-пізнавальна година) Червень Дмитренко Н.А. Бурківська Н.М.
Бібліодесант«Багато в світі є чудес, все викликає інтерес» Липень Бурківська Н.М.
«Під вільним сонцем моя Україна величним розмаєм цвіте» ( літературно-пізнавальна година до Дня Незалежності) Серпень Царенко В.М.
Кiлькiсть переглядiв: 181

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.