Тісна співпраця – явище корисне

Книги-морська глибина.
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить…І. Франко

Як привернути увагу дитини до книги, викликати бажання читати? З впевненістю можна сказати, що ці питання хвилюють багатьох батьків та педагогів. Ми інколи констатуємо той факт, що діти втратили інтерес до книги і що сьогодні навіть дошкільнята віддають перевагу телебаченню, кіно, комп'ютеру. Але це помилкова думка. Наприклад, педагоги нашого дошкільного закладу знайшли вихід, як можна протистояти цьому явищу. Виховуючи інтерес у дітей до книги, ми застосовуємо різноманітні традиційні методи та прийоми. Але є у нас свій «фірмовий рецепт» — народознавча студія «Берегиня», яка працює за участю вихователів дошкільного навчального закладу та працівників філії-бібліотеки № 6.
Щира дружба єднає ці два колективи понад 10 років. Їхні працівники — люди відповідальні, творчі, ініціативні, віддані своїй справі. Тож і працюють у тісній співпраці відповідно до плану роботи. На базі бібліотеки організовуються різноманітні заходи: цікаві зустрічі, екскурсії по захоплюючих сторінках книг, хвилинки пізнання, поетичні вернісажі, конкурси дитячих малюнків, книжкові мозаїки. Все це не може залишити байдужим жодного малюка.

Завдання, що ставлять перед собою педагогічні працівники дитячого садочка №8 та працівники бібліотеки №6, - залучення дітей до народознавства, історії, культури, традицій, звичаїв українського народу, виховання дитини в любові до рідного краю. Дорослі допомагають розбудити, схвилювати дитячу душу, засіяти в ній зерна любові до малої батьківщини та свого роду. Тож саме завдяки постійній і копіткій роботі працівників в непростих умовах сьогодення здійснюється виховання громадянина-патріота, відповідального та відданого своїй країні. Вони прокладають першу сходинку в житті малюка, який в майбутньому стане успішною людиною і зможе змінити світ на краще.

Детальніше...

Мешканці морських глибин

Подорож у світ професій

Співає осінь...

Мандруємо королівством казок

План
роботи народознавчої студії «Берегиня»
за участю вихователів
дошкільного навчального закладу
та працівників бібліотеки - філіалу №6
на 2017-2018 навчальний рік
Зміст роботи Термін проведення Відповідальний
«Одяглася осінь в дороге намисто, золоте волосся розплела над містом» (краєзнавча мандрівка до Дня міста) «У пошуках бібліотечних скарбів» (літературна розвага до Дня бібліотекаря) Вересень Васильєва Н.О.
Царенко В.М.

«Козаки борці за волю, за народну кращу долю»

(пізнавальна година До Дня українського козацтва)
Жовтень Бурківська Н.М. Дмитренко Н.А.
«Не цураймось мови, вчімось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати» (літературна година до дня писемності і культури) Листопад Кереса М.М.
Польська О.О.
«Алеєю прав будем крокувати та про обов’язки не забувати» «Святий Миколай не обмине жодну хатинку, обдарує кожну дитинку» (скринька сюрпризів.) Грудень Царенко В.М.
Дмитренко Н.А.
Васильєва Н.О.
«Із-за гори, із-за долини йдуть колядники на Україну» (народознавчий калейдоскоп ) Січень Бурківська Н.М.
Кереса М.М.
«З книгою казок в дитячий садок» (бібліотечний десант) «Місце зустрічі – острів Всезнайок» Лютий Польська О.О.
Царенко В.М.
«Ми українці, всі одна сім'я, єднає нас Тарасове ім’я» (поетичний вернісаж) Березень Бурківська Н.М.
Васильєва Н.О.

«Рости, виростай, про природу дбай!» (екологічна година до Дня Довкілля)

«О писанко, ти символ України!» (конкурс дитячих поробок та малюнків).
Квітень Царенко В.М.
Дмитренко Н.А.
Васильєва Н.О.
«Серце у мами чиста криниця, можеш із неї любові напиться» (поетичний вернісаж). Травень Кереса М.М.
Польська О.О.
«Співанкова веселка дитинства» (літературна розвага до Дня захисту дітей.) «Гортаючи книжку, спинись на хвилинку, уважно вдивляйся у кожну сторінку» (літературно-пізнавальна година) Червень Дмитренко Н.А.
Кереса М.М.
«На Івана, на Купала веселіше в світі стало» (етнографічна подорож) Липень Бурківська Н.М.
«Під вільним сонцем моя Україна величним розмаєм цвіте» ( літературно-пізнавальна година до Дня Незалежності) Серпень Царенко В.М.
Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.