Тісна співпраця – явище корисне

Книги-морська глибина.
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить…І. Франко

Як привернути увагу дитини до книги, викликати бажання читати? З впевненістю можна сказати, що ці питання хвилюють багатьох батьків та педагогів. Ми інколи констатуємо той факт, що діти втратили інтерес до книги і що сьогодні навіть дошкільнята віддають перевагу телебаченню, кіно, комп'ютеру. Але це помилкова думка. Наприклад, педагоги нашого дошкільного закладу знайшли вихід, як можна протистояти цьому явищу. Виховуючи інтерес у дітей до книги, ми застосовуємо різноманітні традиційні методи та прийоми. Але є у нас свій «фірмовий рецепт» — народознавча студія «Берегиня», яка працює за участю вихователів дошкільного навчального закладу та працівників філії-бібліотеки № 6.

/Files/images/2020_2021/MyCollages-13.jpg


Щира дружба єднає ці два колективи понад 10 років. Їхні працівники — люди відповідальні, творчі, ініціативні, віддані своїй справі. Тож і працюють у тісній співпраці відповідно до плану роботи. На базі бібліотеки організовуються різноманітні заходи: цікаві зустрічі, екскурсії по захоплюючих сторінках книг, хвилинки пізнання, поетичні вернісажі, конкурси дитячих малюнків, книжкові мозаїки. Все це не може залишити байдужим жодного малюка.

Завдання, що ставлять перед собою педагогічні працівники дитячого садочка №8 та працівники бібліотеки №6, - залучення дітей до народознавства, історії, культури, традицій, звичаїв українського народу, виховання дитини в любові до рідного краю. Дорослі допомагають розбудити, схвилювати дитячу душу, засіяти в ній зерна любові до малої батьківщини та свого роду. Тож саме завдяки постійній і копіткій роботі працівників в непростих умовах сьогодення здійснюється виховання громадянина-патріота, відповідального та відданого своїй країні. Вони прокладають першу сходинку в житті малюка, який в майбутньому стане успішною людиною і зможе змінити світ на краще.

Детальніше...

Кольорові листи пише осінь

Граємо, читаємо, до школи поспішаємо

Незалежна, вишита колоссям, Україна квітуча моя

Про вусатих і хвостатих, сіро-буро-рудуватих

Поколінням майбутнім про незабутнє

День театру в бібліотеці

Книготерапія «Секрети здоров’я»

Ми і наші менші брати

Мешканці морських глибин

Подорож у світ професій

Співає осінь...

Мандруємо королівством казок

План
роботи народознавчої студії «Берегиня»
за участю вихователів
дошкільного навчального закладу (ясел-садка)
комбінованого типу №8
«Золотий півник» Білоцерківської міської ради Київської області
та працівників бібліотеки - філіалу №6
на 2021/2022 навчальний рік
№ п\п Зміст роботи Термін проведення Відповідальний
1 «Мій рідний край, моя ти Біла Церкво! (краєзнавча мандрівка до Дня міста) «Сьогодні свято храму книг, бібліотеки славне свято» (літературна розвага до Дня бібліотекаря) Вересень Бабич Т.П. Коробчей І.І.
2 «Нехай живе рідна мати, вільна Україна, козаки ми ще маленькі, зате гідна зміна» (онлайн-дефіляда досягнень До Дня українського козацтва) «Шепіт, шелест, шерех листя... Ходить осінь золотиста» (онлайн-виставка дитячих робіт з овочів та фруктів) Жовтень Коробчей І.І. Вихователі
3 «І той лиш пошани достойний, хто мову шанує свою» (поетичо-пізнавальна година до дня писемності і культури) «Барвисті хвостики (до Дня домашніх тварин (інформаційна хвилинка) Листопад Бабич Т.П. Кунгурова Н.В.
4 «Цікава казка – правова підказка» (Юридичні пазли) «Носить взимку з краю в край подарунки Миколай» (скринька сюрпризів.) Грудень Бабич Т.П. Коробчей І.І.
5 «В дім колядники зайдуть і добробут принесуть» (народознавчий калейдоскоп ) «І обнялися береги одного вічного народу» (пізнавальна година) Січень Бабич Т.П. Коробчей І.І.
6 «Казка-небилиця – розуму скарбниця» (літературна мозаїка «Розтануть сніжинки від веселої Валентинки» (мистецька година) Лютий Кунгурова Н.В. Бабич Т.П.
7

«Всміхнуться квіти березневі і принесе весь білий світ уклін і шану Кобзареві» (поетичний вернісаж)

«Є маски, для дітей забави - драматизація цікава» (літературний квест)
Березень Коробчей І.І. Бабич Т.П.
8 «Спорт-знайка» (гра-вікторинаДо Всесвітнього дня здоров’я) «О писанко, ти символ України!» (конкурс дитячих поробок та малюнків). Квітень Кунгурова Н.В. Виховалі
9 «До землі вам, матусі, уклін!» (онлайн-виставка). «Любов’ю квітнуть вишиванки» (народознавча година) Травень Бабич Т.П. Коробчей І.І.
10 «Прилетіло літо як на крилах, принесло нам літо дні щасливі» (літературна розвага до Дня захисту дітей.) «День екскурсії у нас, бібліотека - просто клас!» (Екскурсія до бібліотеки) Червень Кунгурова Н.В. Бабич Т.П.
11 «Любий читачу, часу не гай: літо прийшло – книги читай» ( книжкова скатертина –самобранка)

«Ой, на Івана, ой на Купала!» (народознавча година)

Липень Коробчей І.І. Кунгурова Н.В.
12 «Весь світ з вами, коли ви з книжками» (літні читання під відкритим небом) «Під вільним сонцем моя Україна величним розмаєм цвіте» ( літературно-пізнавальна година до Дня Незалежності) Серпень Розпутня І.В. Бабич Т.П.
Кiлькiсть переглядiв: 674

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.