/Files/images/ogoloshennja.jpg

Шановні батьки! Доводимо до вашого відома, інформацію щодо організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади з 01 січня 2021 року

Вартість харчування вихованців закладів дошкільної освіти становить 35,00 гривень на день; у закладах дошкільної освіти санаторного типу – 37,00 гривень на день.

Плата за харчування дітей становить для батьків або осіб, які їх замінюють, у розмірі
60% від вартості харчування на день.

З детальною інформацією щодо безкоштовного харчування, зменшення оплати за харчування чи звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти можна ознайомитись у нормативних документах:


Шановні батьки!

Нагадуємо Вам, що відвідування дітьми дошкільного навчального закладу безкоштовне. Обов’язковою є оплата харчування.

Частиною п’ятою статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному закладі дошкільної освіти у розмірах, визначених органами місцевого самоврядування або відповідними органами управління. Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування регламентується Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних закладах, затвердженому наказом МОН України від 21.11.2002 р. № 667, далі - Порядок №667.

Від плати за харчування дитини звільняють:

- батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України;

- плату не справляють за харчування дітей-сиріт;

- плату не справляють за харчування дітей, позбавлених батьківського піклування;

- плату не справляють за харчування дітей-інвалідів;

- плату не справляють за харчування дітей батьки яких мають посвідчення - статус учасника бойових дій (рішення Білоцерківської міської ради від 25.12.2015 р. № 24-03-VIІ «Про надання додаткових соціальних гарантій учасникам бойових дій антитерористичної операції та членам їх сімей».

50% сплачують батьки за харчування дітей із багатодітних сімей.

Плата за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата, до банківських установ (їх філій). У разі невнесення плати в установлені строки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством (п. п. 2.7п.2 Порядок №667).

Кiлькiсть переглядiв: 2918

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.