Міні-музей ляльки-мотанки

Цікаво збирати народні дитячі забавки, що наприклад, у нас на Україні продаютьсяпо ярмарках і зроблені самими дітьми або для дітей сільськими майстрами. Вони й дуже забавні,й характеристичні для даної місцевості, рівно як і дуже бажані для національного дитячого садка
( С.Русова )

/Files/images/SDC13562 - копия.JPG На базі нашого дошкільного навчального закладу створено міні-музей ляльки-мотанки, де поряд з оберегами нашої культури зберігаються найкращі роботи працівників закладу, вихованців та їх батьків. У створенні міні-музею брали участь вихованці дошкільного навчального закладу, їхні батьки та вихователі.

Метою функціонування міні-музею Ляльки-мотанки є формування в дітей уявлення про культуру, традиції українського народу його етнографічний світогляд; стимулювання інтересу до предметів, що їх оточують, бажання експериментувати з ними, розвивати творчі здібності і пізнавальну діяльність дошкільнят та відродження народних традицій; виховувати любов до звичаїв та традицій народу, шанобливе ставлення до їх символічного значення.

У музеї представлена колекція ляльок, де зібрані їх різні види: Лялька-Берегиня, Травниця, Десятиручка, Зернівка, Княгиня, Очисна, Берегиня роду тощо.

Експонати, що представлені на виставці у міні – музеї допоможуть малятам пізнавати світ за допомогою народної іграшки. Відвідування міні-музею дітьми стимулює пізнавальну активність, сприяє появі неординарних думок, запитань, поглиблює знання дітей про внутрішню сутність предметів. Тому педагоги очікують майбутні експонати, виготовлені дошкільнятами та їх батьками.

Кiлькiсть переглядiв: 1149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.