Корисні посилання для мам і тат
та для їхніх малят

Урядовий сайт для юних громадян - Урядовий сайт для юних громадян. Про владу (президент, судова, законодавча, виконавча гілки влади), Мій уряд (Кабінет Міністрів України, Формування уряду), Історія державної влади (історичні періоди, видатні особи), Екскурсія Будинком Уряду, Моя Україна (Карта України, з інформацією про кожну область), Школа громадянської освіти (конспекти уроків), Ігри та конкурси.

www.babybezpeka.org.ua – Безпека для малих та дорослих. Дітям (Дорога до школи. Один вдома. При пожежі. На льоду. Зустріч з незнайомцем. Тварини. На воді. Електричні прилади. Обережно, газ! В чаті. Ролики. Велосипед). Про закон. Права дитини.

Самоучка

Левко батькам - Дитячий сайт Левко. Ігротека (ігри зі словами, відмінності, дитячі фокуси, лабіринти, рухливі ігри та конкурси), Батькам (безпека дитини, винахідливі батьки, виховання, психологія, здоров’я дитини, дитяча мода), Віршики (віршики, гуморески, лічилки), Весела школа (англійська мова, географія, математика, мистецтво, природознавство, рідна мова, загальний розвиток), Власноруч (подарунки, рецепти для дітей, саморобки, стінгазети), Все для свята (весняні, зимові, літні, осінні), Казки (казки народів світу, казки українських авторів, українські народні казки), Online ігри (герої мультфільмів, гонки, логічні та розвиваючі, одягалки, розмальовки, спортивні, стрілялки), Розмальовки.


Граємося!


Школа доктора Комаровского


pustunchik.ua/ua - Дитячий сайт «Пустунчик» – сайт для дітей, на якому є логічні ігри для дітей, розмальовки та пазли онлайн, дитячий чат і багато іншого.


deti.e-papa.com.ua/kazky
- Казки для дітей


abetka.ukrlife.org – Весела абетка. Абетки, казки, читанки, усмішки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри для малят.


Весела абетка. Люби рідне - читай українське!

Кiлькiсть переглядiв: 413

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.