Вихователь-методист Болотова Оксана Миколаївна

/Files/images/SDC17388.JPG

Педагогічний стаж 25 років
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»,
педагогічне звання "старший вихователь", голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників дошкільної освіти"
Години роботи:

Понеділок - четвер : 9.00-12.40
Пятниця::13.00-16.40

Контактний телефон:0456388193

/Files/images/m1.JPG Методична робота у закладі дошкільної освіти — це система взаємопов'язаних заходів, спрямованих на підвищення педагогічної майстерності вихователів, спеціалістів дошкільного закладу, розвиток їх творчого потенціалу, що значною мірою сприяє зростанню освіченості й вихованості дітей.

Метою методичної роботи в закладі дошкільної освіти є створення умов для оволодіння педагогами багатством національної педагогічної науки, новинками дошкільної педагогіки і психології.

/Files/images/m2.JPG Педагогічний колектив працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля", програмою «Крок за кроком» та здійснює перспективно-календарне планування за видами діяльності.

Зважаючи на те, що головними пріоритетами дошкільної освіти є виховання здорової та компетентної особистості основна діяльність дошкільного навчального закладу спрямована на забезпечення умов для зміцнення й збереження фізичного та психічного здоров’я вихованців, повноцінного й всебічного розвитку малят, виходячи з вимог програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та програми «Крок за кроком».

/Files/images/m3.JPG Педагоги дошкільного навчального закладу є прихильниками особистісно-орієнтованої моделі організації освіти, які сповідують гуманістичну спрямованість, визнають право зростаючої особистості на реалізацію власного потенціалу, на вільний вибір, є прихильниками різних форм дитячої творчості, звільнення свідомості дитини від страху перед помилкою. Протягом усього періоду перебування дитини в дитячому садку вихователі створюють умови для розвитку самосвідомості, самоаналізу, базових якостей особистості, враховуючи закономірності розвитку кожної вікової групи.

Кiлькiсть переглядiв: 1348

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.