Доступ до публічної інформації

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №8 "Золотий півник"Білоцерківської міської ради Київської області надає публічну інформацію керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації» та Указом Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

Відповідно до ст.1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

1. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи дошкільному закладув усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштоюабо телефоном (усно).
2. Запит на інформацію подається у довільній формі.
3. Запит на інформацію повинен містити:
  • прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (телефон, електронна адреса);
  • загальний опис інформації, яку запитувач хотів би отримати, або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит;
  • підпис і дату (за умови подання письмового запиту).
4. Запит на інформацію може бути подано особисто до структурних підрозділів або посадовим особам, які організовують в установленому порядку доступ до публічної інформації, якою володіє дошкільний заклад, в робочий час згідно з правилами внутрішнього розпорядку.

Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює посадова особа, яка організовує у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою володіє розпорядник інформації, із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, контактного телефону в запиті, та надає копію запиту особі, яка його подала.

На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження, вхідного номера запиту та повертається запитувачу.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію:
форми для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді:

  • від фізичної особи;
  • від юридичної особи;
  • від об'єднань громадян.

Запит на інформацію може бути поданий:

  • за телефоном 38-81-93
  • на поштову адресу:

09114,
Київська область,
м. Біла Церква, вул. Івана Кожедуба,165
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №8 "Золотий півник"Білоцерківської міської ради Київської області (на конверті вказувати "Інформаційний запит");

  • на електронну адресу: zolotuipivnuk@ukr.net
  • особисто за адресою:

м. Біла Церква,
вул. Івана Кожедуба,165
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №8 "Золотий півник"Білоцерківської міської ради Київської області

вівторок 8.30 - 11.30
четвер 15.00 - 17.00
Нормативно-правова база:
Кiлькiсть переглядiв: 400

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.