Так усе починалось...

/Files/images/3.jpg Історія будь-якого дошкільного навчального закладу розпочинається з дня його заснування. Саме цей день, місяць, рік і стає "Днем народження дитячого садка".

Чверть сторіччя тому, 29 грудня 1987 року, будівельники завершили останні роботи й передали нову споруду дітям та педагогам. Сприятливо розташувалися зорі тієї передноворічної пори, пророкуючи "Золотому півнику" довге й насичене життя. А дітям і батькам Дід Мороз подарував чудовий подарунок. Цим Дідом Морозом був завод сільськогосподарського виробництва "Сільмаш". А вже 17 травня 1988 року дошкільний навчальний заклад прийняв перших діток.

/Files/images/clip_image002(7).jpg Розташований дошкільний навчальний заклад у мальовничому куточку масиву Першотравневий, на окраїні міста і тому тут відчувається подих затишку та комфорту. А коли заходиш на його територію, то потрапляєш в мальовничий садок - дивовижний острівець дитинства, який потопає в барвистому розмаїтті квітів, зеленому серпанку кучерявих крон дерев, чепурненьких кущів, вічнозелених туй, а восени - всіма барвами виграє листопад. Цей острівець надихає дітей на відпочинок, гру, бесіду, спостереження. Саме тут діти мають змогу вдихати чисте, свіже повітря.

Господаркою цього дошкільного осередку з дня заснування закладу є чудова організаторка і керівник, відданий справі фахівець - завідувач Вайнер Олена Вікторівна. Вона змогла згуртувати своїх однодумців, які віддано люблять свою професію.

/Files/images/2(1).jpg А ось і перші, щасливі малята, які обживали нові, світлі, групові кімнати.

1994 рік для дошкільного навчального закладу був складним, адже він був на межі закриття. І саме завдяки міському відділу освіти, на чолі з О. Б. Олійником, наказом Білоцерківської міської ради народних депутатів був переданий до комунальної власності.

Летіли роки, змінювався устрій та вимоги до роботи дошкільних навчальних закладів. Це призвело до кардинальних змін не тільки зовнішнього вигляду дошкільного навчального закладу, а й змін в навчально-виховній роботі.

А ось і перші наші випускники, що як пташенята, вилетіли з рідного гніздечка...

"Золотий півник" - нині дошкільний навчальний заклад інноваційного типу. Впродовж 14 років дошкільний навчальний заклад впроваджує у практику роботи програму Всеукраїнського фонду "Крок за кроком". Протягом цього часу педагоги брали участь у ряді семінарів-практикумів, організованих Всеукраїнським фондом "Відродження" та отримали сертифікати, які надають право працювати за цією програмою. Робота за програмою "Крок за кроком" дає можливість відкрити в кожній дитині творця, поставити її на шлях самобутної, творчої, інтелектуальної праці.

/Files/images/sam_0053.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 685

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.