Канікули влітку

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей. Час захоплюючих пригод і розваг, нових знайомств і цікавих зустрічей. Дуже хочеться, щоб цей відпочинок став активним, пізнавальним, пам’ятним.
Літній оздоровчий період у дошкільному навчальному закладі – це не лише ігри, розваги та цікаве дозвілля, а й закріплення отриманих знань у різних видах дитячої діяльності, загартування та зміцнення здоров’я вихованців. Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців.

У літні місяці перед дошкільним навчальним закладом ставиться важлива мета – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. З огляду на це всі працівники дошкільного закладу спрямовують зусилля на розв’язання важливих завдань.

Літо - чудова пора для відпочинку та оздоровлення дітей. Яким повинен бути літній день у дитячому садочку?

Це - ігри, розваги, спостереження, праця в природі, в які вміло вплетене виконання освітніх завдань.

Це - активний рух, загартовуючі процедури, піші переходи, спілкування з живою природою, яка вчить розуміти її красу і зміцнює паростки доброти. Це - лялькові театри, вікторини, концерти, розваги, драматизація казок на сонячних галявинах, співання пісень, веселі танці!


До уваги педагогів:
Кiлькiсть переглядiв: 1170

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.