Завідувач закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №8 «Золотий півник» Білоцерківської міської ради Київської області
Вайнер Олена Вікторівна

/Files/images/stk.jpg

Нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України, значком «Відмінник освіти».

У 2013 році занесена до Книги Пошани управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області.

Педагогічний стаж 40 років

Керівництво закладом дошкільної освіти здійснює з дня відкриття закладу дошкільної освіти з 1987року.

Сучасні кардинальні зміни в житті українського суспільства вима­гають нового підходу до структури і змісту освіти, її реформування. Держава налаштована перетворити освіту на пріоритетну галузь, по­кликану примножувати інтелектуальний та науково-технічний потен­ціал країни. Освіта має відігравати провідну роль у становленні Украї­ни як європейської держави.

Останнім часом значно зросла свідомість освітян, стала об'єктив­ною необхідність оновлення принципів гуманізації завдань та цілей дошкільної освіти, оптимізації життя дитини відповідно до демокра­тичних засад українського суспільства. Все це робить особливо акту­альною проблему модернізації змісту першої ланки освіти, що є базо­вою для розвитку особистості майбутнього громадянина Української держави.

Реалізація нових підходів до навчально-виховного процесу у до­шкільних навчальних закладах та визначення в ньому місця особис­тості має починатися зі змін в управлінській діяльності. Тому пошук нових моделей управління - відкритих і демократичних - є органічною складовою адміністративної реформи в освіті.

За останні роки законодавчі органи держави прийняли низку нор­мативно-законодавчих актів з питань діяльності дошкільних навчаль­них закладів, котрі активізували розвиток системи дошкіль­ної освіти в Україні.

Діяльність закладу дошкільної освіти враховує основні вимоги Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Положення про дошкільний навчальний заклад», «Базового компоненту дошкільної освіти», програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та програми «Крок за кроком».

Кiлькiсть переглядiв: 1305

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.